لوگو ناب پسماند

برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، بازیافت و ماشین آلات و تجهیزات وابسته 2023

برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، بازیافت و ماشین آلات و تجهیزات وابسته 2023
نمایشگاه مدیریت پسماند و بازیافت
نمایشگاه مدیریت پسماند و بازیافت

چهارمین نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، بازیافت و ماشین آلات و تجهیزات وابسته در تاریخ 9 الی 12 بهمن 1401 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

درباره نمایشگاه مدیریت پسماند و بازیافت:

کشور ایران با تولید سالانه ۲۰ میلیون تن زباله و سرانه تولید ۷۰۰ گرم زباله برای هر نفر در روز، روزانه ۳۰هزار تن بیشتر از متوسط جهانی زباله تولید می کند. این در حالی است که تنها ۵% از زباله تولید شده بازیافت می گردد و تنها ۲% از زباله‌های باقی‌مانده به صورت بهداشتی دفن می‌شوند و مابقی بدون تغییر و به همان صورت دفن می‌شوند. به عنوان مثال، در تهران (پایتخت ایران) روزانه ۵۰ هزار تن زباله تولید می‌گردد که از این مقدار ۴۶ هزار تن (معادل ۹۲۰ هزار تومان) زباله دفن می‌شود. همه اینها منجر به این شده‌است که کشور ایران پتانسیل درآمدی بالغ بر ۵۰۰ میلیون دلار در سال را در زمینه ی بازیافت زباله داشته باشد.
این میزان عظیم از زباله‌های بازیافت نشده ایران را کشوری غنی به لحاظ میزان زباله ساخته و دولت و شهرداری ها را برآن داشته تا با تسهیل قوانین، شرایط را برای حضور و فعالیت شرکت‌های مختلف فراهم آورد‌. شرکت نیکاتیس با علم به این موضوع نمایشگاه بین المللی بازیافت و مدیریت پسماند (IWEX) را با حضور شرکت‌هایی معتبر از آسیا، اروپا و امریکای جنوبی در نیمه دوم سال، هر ساله در تهران-ایران برگزار می کند. برگزاری کنفرانس‌ها، نشست‌های علمی و تجاری و جلسات B2B این نمایشگاه را به محلی مناسب برای تجارت، بحث، تبادل نظر و ارتقای دانش در زمینه ی صنعت پرسود بازیافت تبدیل کرده‌است.
با شرکت در این نمایشگاه شرکت‌کنندگان فرصت کسب و کار در بازار بکر و بدون رقیب بازیافت (در شاخه‌های جمع‌آوری، بازیافت، و دفن بهداشتی) را خواهند داشت.

 

چرا مشارکت در نمایشگاه بازیافت و پسماند ایران توصیه می شود؟

در ایران روزانه ۵۰ میلیون کیلوگرم زباله تولید می شود. تنها ۵% از زباله تولید شده در ایران بازیافت می گردد. قابلیت سالیانه ۵۰۰ میلیون دلار در آمد از محل بازیافت زباله در ایران وجود دارد. با نگاهی به آمارهای اشاره شده در میابیم ایران فرصتی مناسب جهت ارائه خدمات و تجهیزات مربوط به مدیریت پسماند و بازیافت زباله برای شرکت های خارجی و تولید کنندگان داخلی می باشد. این مهم با حضور شرکت ها در نمایشگاه IWEX تسهیل گردیده و برگزاری کنفرانس ها و جلسات B2B بستر مناسبی جهت ملاقات بین تجار و تبادل افکار به وجود می آورد.
ما امیدواریم در راستای سیاست های زیست محیطی دولت جمهوری اسلامی ایران و بمنظور ارتقاء سطح کیفی مدیریت پسماند و بازیافت زباله و همچنین جلوگیری از آلودگی اکوسیستم، خاک و آب و سایر منابع طبیعی با حمایت سازمانهای ذیربط در کشور و همچنین حضور شرکت های معتبر داخلی و خارجی در نمایشگاه IWEX گامی موثر در خدمت به کشور جمهوری اسلامی ایران برداشته باشیم.

 

سایت برگزارکننده نمایشگاه ، شرکت نیکاتیس : https://iwex.nikaatis.ir/fa

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.